Sākot ar pavasari, BVĢ jaunieši piedalījās Kaunatas vidusskolas rīkotā projektā “Kaunata runā Eiropā!”

Mūsu skolas pārstāvji ir veiksmīgi piedalijūšies katrā projekta pasākumā, un mums ir patiess prieks, ka mēs bijām uzaicināti piedalīties šajā projektā! Mūsu skolēnu debatēšanas prasme ir ļoti attīstījusies, jo mēs ieguvām iespēju debatēt ar sākumā nepazīstamiem cilvēkiem par dažādiem tematiem, un noklausīties svarīgas, vērtīgas vieslektoru runas. Projekts ir savācis ļoti pozitīvu jauniešu komandas, ar kurām mēs esam sadraudzējušies un projekta laikā izveidojuši daudz patīkamu atmiņu! Īpaši patīkams bija noslēguma pasākums. Katrs projekta dalībnieks ieguva patīkamu balvu par dalību, ka arī tika apbalvoti labākie debatētāji –
no mūsu skolas, Guntra Gibala un Iļja Polis. Mūsu skolas komandas arī vadīja paraugdemonstrējumus ar Viļānu skolas komandām. Bija prieks projekta laikā veicināt savu pašizaugsmi, aizstāvot viedokli, ko nācās darīt, arī tādā gadījumā, ja tam nepiekriti, un uzvarēt par to viedokli. Mūsuprāt, šis projekts esot bijis vērtīgs, un iedvesmojoties ar šajā projektā apgūto mēs izveidojām savu debašu pulciņu skolā, un plānojam uzrakstīt līdzīgu debašu projektu. Liels paldies Kaunatas vidusskolas saimei par šī projekta organizēšanu un doto iespēju piedalīties projektā “Kaunata runā Eiropā!”
BVĢ debatētāju komanda.

Šis ieraksts tika publicēts Nekategorizēts. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.